Τι ψάχνεις;
Θέμα
Συζήτηση
Συλλογή Υπογραφών
Ψηφοφορία
Ερώτημα προς το Δήμο
Ανακοίνωση
Απόφαση
Όλα
Σε ποιά κατηγορία;
Περιβάλλον
Καθαριότητα
Φωτισμός
Τεχνικά
Πιστοποιητικά
Αστυνόμευση και Άδειες
Κοινωνική Προστασία - Αλληλεγγύη
Τουρισμός
Απόδημοι
ΑΜΕΑ
Άδειες Κ.Π.Υ.Υ.Ε
Όλες
Άνθρωποι, Κοινότητες και Διαβίωση
Βεβαιώσεις
Δημόσια Διοίκηση
Δημόσιες Συμβάσεις
Όλες
Σε ποιά περιοχή;
Δήμος Κω
Δημοτική Κοινότητα Κω
Τοπική Κοινότητα Αντιμάχειας
Τοπική Κοινότητα Καρδάμαινας
Τοπική Κοινότητα Κεφάλου
Τοπική Κοινότητα Ασφενδιού
Τοπική Κοινότητα Πυλίου
Αντιμάχεια
Μαστιχάρι
Καρδάμαινα
Κέφαλος
Καμάρι
Κάμπος
Όνια
Ασφενδιού
Ζηπάρι
Άγιος Δημήτριος
Λαγούδι - Ζια
Λινοπότης
Τιγκάκι
Πυλί
Μαρμάρι
Κως
Όλες
Προσδιόρισε ημερομηνία
2018
2017
2016
2015
2014
Όλα τα έτη
Ιανουάριος
Φεβρουάριος
Μάρτιος
Απρίλιος
Μάιος
Ιούνιος
Ιούλιος
Αύγουστος
Σεπτέμβριος
Οκτώβριος
Νοέμβριος
Δεκέμβριος
Όλοι οι μήνες
Δώσε λέξη - κλειδί
 

ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ ΔΗΜΟΥ ΚΩ - Ν.Π.Ι.Δ.

Κοινοφελής επιχείρηση κοινωνικής προστασίας ,αλληλεγγύης,
πρόνοιας,υγείας κια αστικής συγκοινωνίας (K.E.K.Π.Α.Π.Υ.ΑΣ)

πατήστε εδώ
Διεύθυνση Εθελοντών Πολεμιστών 3
Τηλέφωνο επικοινωνίας 2242020440

Σύνθεση Συμβουλίου


ΠΡΟΕΔΡΟΣ

1.

Πη Βασιλεία

 

ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ

2.

Κιαπόκα Καλλιόπη

Χατζηχριστοφή Ειρήνη

ΜΕΛΗ - ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ

3.

Αγαπόπουλος Αχιλλέας

Κουκούλας Θεμιστοκλής

4.

Γιάχου Δήμητρα

Βαβίθη Γεωργία – Ευφροσύνη

5.

Πιστικάκης Μιχαήλ

Ζησόπουλος Στέφανος

6.

Τσολάκη Ελένη – Ξανθίππη

Βαξεβάνη Μαρία

ΜΕΛΗ – ΠΑΡΑΤΑΞΗ ΟΡΑΜΑ

7.

Βασιλειάδης Σπυρίδων

Γιωργαλλής Μιχαήλ

8.

Κανταρζή Σταματία

Καραναστάσης Μιχαή

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

9.

Κικέ Μαρία

Πατάκος Γεώργιος

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΑΜΕΑ

10.

Γιωργαλής Λάμπρος

Μονογυιός Γεώργιος

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΟΔΗΓΩΝ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΛΕΩΦΟΡΕΙΩΝ ΚΩ

11.

Γκιντιζές Αντώνιος

Ανθούλης Δημήτριος

Δημοτική επιχείρηση ύδρευσης αποχέτευσης Κω(Δ.Ε.Υ.Α.Κ.)

πατήστε εδώ
Διεύθυνση: Σκεύου Ζερβού
Τηλέφωνο επικοινωνίας 2242048167
site: www.deyakos.gr

ΙΔΙΟΤΗΤΑ

 

ΤΑΚΤΙΚΑ ΜΕΛΗ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

1.

Κιάρης Μηνάς

 

ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ

2.

Κρητικός Αντώνιος

Σιφάκης Ηλίας

ΜΕΛΗ - ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ

3.

Κώστογλους Ελευθέριος

Μαρκάκης Ιωάννης

4.

Πάχος Θεόδωρος

Κυπραίος Ιωάννης

5.

Πόγιας Νικόλαος

Μαλιλής Σταμάτιος

6.

Ζωίδης Μιλτιάδης

Πετρής Πέτρος του Εμμανουήλ

ΜΕΛΗ – ΠΑΡΑΤΑΞΗ ΟΡΑΜΑ

7.

Καλλούδης Ιωάννης

Διακογιώργης Ελευθέριος

ΜΕΛΗ – ΚΩΣ ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ

8.

Παπαντωνίου Σεβαστιανός

Κώστογλου Δημήτριος του Κων/νου

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ

9.

Λιοδάκης Πέτρος

Κολλιανός Γεώργιος

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΕΕ

10.

Καρπούζης Στέφανος

Ζαχαρίου Ζαχαρίας

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΜΕΝΩΝ ΔΩΜΑΤΙΩΝ & ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ ΝΗΣΟΥ ΚΩ

11.

Δρόσος Μιχαήλ

Τουλαντάς Ηλίας

Δημοτικός ραδιοφωνικός σταθμός (ΔΗ.ΡΑ.Σ.)

πατήστε εδώ

Διεύθυνση Γεωργίου Παπανδρέου 1
Τηλέφωνο 2242025555 site:www.diras.gr

Σύνθεση Συμβουλίου

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

1.

Γρηγοριάδη – Παντελίκιζη Βάσω

 

ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ

2.

Μωρές Κων/νος

Ράπανος Μιχαήλ

ΜΕΛΗ - ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ

3.

Αλαβέρας Παναγιώτης

Δραμουντανής Νεκτάριος

ΜΕΛΗ – ΠΑΡΑΤΑΞΗ ΟΡΑΜΑ

4.

Παπαδημητρίου Ειρήνη

Ζερβού Άννα

5.

Πετρής Πέτρος του Νικολάου

Τογρού Ιωάννα


Εγκαταστάσεις καυσίμων οργανισμού τοπικής αυτοδιοίκησης –
Κω Α.Ε(Ε.Κ.Ο.Τ.Α.)

πατήστε εδώ
Διεύθυνση -------------
Τηλέφωνο -------------

Σύνθεση Συμβουλίου


ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΣΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ

 

Γερασκλής Δαυίδ

Μουζουράκης Θεόφιλος

ΠΡΟΤΕΙΝΟΜΕΝΑ ΜΕΛΗ ΣΤΟ Δ/Σ ΤΗΣ ΕΚΟΤΑ

1.

Καραθωμάς Κωνσταντίνος

Ως Πρόεδρος του Δ/Σ

2.

Κρητικός Ιωάννης

Κιάρης Μηνάς

3.

Ζερβός Εμμανουήλ

Κρητικός Αντώνιος

4.

Κιαπόκα Καλλιόπη

Πη Βασιλεία

5.

Κυροχρήστος Δημήτριος

Ψύρης Μιχαήλ

6.

Μαραγκός Σεβαστιανός

Χατζηχριστοφή Ειρήνη

Ανώνυμη ναυτιλιακή εταιρεία μαστιχαρίου(Α.Ν.Ε.Μ.)

πατήστε εδώ
Διεύθυνση Μαστιχάρι
Τηλέφωνο 2242059124

Σύνθεση Συμβουλίου

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΣΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ & ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ Δ/Σ

 

Λοΐζος Σταμάτης

 

ΠΡΟΤΕΙΝΟΜΕΝΑ ΜΕΛΗ ΣΤΟ Δ/Σ ΤΗΣ ΑΝΕΜ

1.

Γερασκλής Δαυίδ

Ζερβός Εμμανουήλ

2.

Πέτρου Κυριάκος

Χανδακάρος Χαράλαμπος

3.

Ζερβός Νικόλαος

Παστρικός Μιχαήλ

Μονομετοχική ανώνυμη εταιρεία εκμετάλευσης τουριστικού λιμένα Κω

πατήστε εδώ
Διεύθυνση Γεωργίου Παπανδρέου
Τηλέφωνο 2242057500

Σύνθεση Συμβουλίου

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

1.

Μαραγκός Σεβαστιανός

 

ΜΕΛΗ - ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ

2.

Γρηγοριάδη – Παντελίκιζη Βασιλεία

Πη Βασιλεία

3.

Πατούρης Αριστοτέλης

Βασιλείου Αθανάσιος

4.

Καραΐσκος Αλέξανδρος

Ζερβάνος Ηλίας

5.

Διακογιάννης Λεωνίδας

Σαράγιας Ηλίας

6.

Φεσσάρας Νικόλαος

Χατζηδημητρίου Εμμανουήλ

ΜΕΛΗ – ΠΑΡΑΤΑΞΗ ΟΡΑΜΑ

7.

Μαρκόγλου Σταμάτιος

Θεοφιλίδης Γεώργιος

ΜΕΛΗ – ΔΙΕΣΗ

8.

Καραγιάννης Νικόλαος

Βογιατζής Βασίλειος

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΕΝΩΣΗΣ ΞΕΝΟΔΟΧΩΝ

9.

Σβύνου Κων/να

Χατζημιχαήλ Μηνάς

Βιοτεχνία τυποποίησης μελιού (ΒΙ.ΜΕΛ) Α.Ε.

πατήστε εδώ
Διεύθυνση Αντιμάχεια
Τηλέφωνο 2242051161

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΣΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ

 

Κιάρης Μηνάς

Λοΐζος Σταμάτιος

ΠΡΟΤΕΙΝΟΜΕΝΑ ΜΕΛΗ ΣΤΟ Δ/Σ ΤΗΣ ΒΙΜΕΛ

1.

Σταματάκης Αθανάσιος

Ως Πρόεδρος

2.

Μυλωνάς Νικόλαος του Ευαγγέλου

Κανταρζής Νικόλαος

3.

Φώτης Νικόλαος

Μέρης Αντώνιος

ΑΠΟ ΟΡΑΜΑ

4.

Καλούδης Ιωάννης

Φάκκος Ιάκωβος

 

5.

Εκπρόσωπος των Μελισσοκόμων


ATEKA (υπό εκκαθάριση)

πατήστε εδώ

Διεύθυνση : --------
Τηλέφωνο :----------

Σύνθεση Συμβουλίου

ΠΡΟΕΔΡΟΣ

1.

Ζερβός Εμμανουήλ

 

ΜΕΛΗ - ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ

2.

Μυλωνάς Νικόλαος του Ευαγγέλου

Παπαχρήστου – Ψύρη Ευτέρπη

3.

Κανταρζής Νικόλαος

Σταματάκης Αθανάσιος

4.

Κασίου Στέργος

Χανδακάρος Δημήτριος


Αστική Εταιρεία Ιπποκράτης

πατήστε εδώ
Διεύθυνση:-----------------
Τηλέφωνο επικοινωνίας: ---------------

Σύνθεση Συμβουλίου


 

 

 

 

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΤΗ ΓΕΝΙΚΗ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗ

1.

Πη Βασιλεία

Γερασκλής Δαυίδ


Εννιαίος Φορέας Τουρισμού

πατήστε εδώ
Διεύθυνση
Τηλέφωνο επικοινωνίας 2242020440

Σύνθεση Συμβουλίου


ΠΡΟΕΔΡΟΣ

1.

Σιφάκης Ηλίας

 

ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ

2.

Μουζουράκης Θεόφιλος

Καραθωμάς Κωνσταντίνος

ΜΕΛΗ - ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ

3.

Τσαούσης Ξενοφών

Τριανταφυλλοπούλου Δήμητρα

4.

Αδαμαντίδης Ιωάννης

Δρόσος Δημήτριος του Μιχαήλ

ΜΕΛΗ – ΜΕΙΟΨΗΦΙΑ

5.

Μακρή Κυριακή

Ζερβός Ιωάννης

ΜΕΛΗ – ΚΩΣ ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ

6.

Χόνδρος Δημήτριος

Γραμμένος Στέφανος

ΩΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟΣ ΠΡΑΚΤΟΡΑΣ

7.

Σαράγιας Ηλίας

Πιστικάκης Μιχαήλ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΜΕΝΩΝ ΔΩΜΑΤΙΩΝ & ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ

8.

Παπαδούλη Ελένη

Γιαννιός Γεώργιος